„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас

Аца Лукас и Бранислава Пашајлија ја овековечија едно ипол месечната врска.По месец дена, Аца Лукас стави точка на врската со Бранислава Пашајлија, од Лозница. Како веќе и претходно што пишувавме, Лукас и Бранисалва пред три дена, ги избришаа заедничките фотки, а иако Аца во интервју за српски Телеграф, одби да зборува за неа, таа не одби да зборува за него.Како што вели, жал и е после се што се случи.

„Во животот се што правам, правам од срце и во принцип не се кајам за тоа. Работам онака како што се чувствувам, па макар тоа на сите им било несватливо. Никогаш не сум имала потреба да се објаснувам, се каев многу пати, но сето тоа е животот“, изјави Бранислава, по љубовната врска со Аца Лукас.

 

 

„Човекот од се треба нешто да научи. И убавите и тешките времиња се учители“, додаде Бранислава.

Пашајлија, која е во брак со Жељко Пашајлија од Црна Гора, со која има син, го спомена и мажот.

„Сопругот и се да ми прости, јас никогаш нема да си простам. Мислам дека долго размислувам со кого сакам сакам да го заменам. Еден вистински, еден вреден, и незаменлив маж во мојот живот беше тој, но немаат сите бајки среќен крај“, изјави Бранислава.

Да потсетиме, Лукас пред две недели, кога ја призна врската со Бранислава, изјави дека не сака да го мине остатокот од животот со неа, и дека не е исклучено повторно да застане на лудиот камен.

„Ќе го мине животот со Бранислава“, изјави Аца Лукас неодамна за магазинот „Story“.

Погледнете го и интервјуто со Аца Лукас кое пејачот го даде за српски Телеграф, во кое раскажа кои ги смета за единствени пријатели:

Видеото погленете го на следниот линк:

 

Scroll to Top