Никој не го тргаше погледот од сопругата на политичарот Чедо Јовановиќ

By

На прославата на Жељко Јоксимовиќ по повод раѓањето на близначките, малите Ана и Срна, присуствуваа многубројни пријатели, членови на семејството, но и колеги од естрадата и јавни личности.

dobivaj vesti na viber

Меѓу официјалните лица беше и Чедомир Јовановиќ, кој дојде до сопругата Јелена, кои беа во центарот на вниманието кога се појавија рака под рака.

Сопругата на Чедо веќе со години е меѓу најубавите жени на српските политичари, а оваа титула ја оправда синоќа кога се појави во краток елегантен шортс, палто и блуза.

Јелена е вистинска убавица со беспрекорна става, па и не чуди што Чедо не ја испушта од рака. А доколку го додадеме и податокот дека Јовановиќ е на топ-листата најзгодни српски политичари, повеќе од јасно е дека и двајцата заедно се совршена комбинација.

 

 

Ќе ви се допадне

sunwin apk game bài sunwin tải sunwin

sun win

tải sunwin

sunwin sunwin club sunwin club

sunwin tài xỉu sunwin apk game sunwin