Николина Пишек ги покажа пазувите со влакна, фановите згрозени

Хрватската водителка Николина Пишек ги згрози фановите со подраснати влакна на пазувите.

Објави видео на „Инстаграм“ во кое покажува дека сама си ја мести косата, но во еден момент ги крева рацете и ги покажува пазувите со влакна.

Ваквата глетка предизвика лавина реакции од нејзините фанови.

Scroll to Top