Новак и Јелена Ѓоковиќ јавно се бакнуваа во Шпанија

By

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ деновиве напорно тренира во Шпанија со својот поранешен тренер Марјан Вајда, а од трибините постојано ја добива поддршката на сопругата Јелена.

Помеѓу тренинзите, 30-годишниот тенисер беше фотографиран од папараците додека ја бакнуваше својата сопруга во кафуле во Марбеља.

Ќе ви се допадне