Од Бали на Малдивите, Милош Биковиќ и Ивана уживаат во последните денови од летото

By

Српскиот актер Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ уживаат на одмор на Малдивите. На социјалните мрежи споделуваат фотографии од песочните плажи и зајдисонцето.

dobivaj vesti na viber

„Го имам најдобриот фотограф“, напиша Малиќ на една од фотографиите.

Додека, пак, актерот ја покажа тетоважата на својата десна рака.

Тие неодамна на своите профили на социјалните мрежи споделуваа фотографии од летувањето на Бали. Тоа им беше прв заеднички одмор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Ќе ви се допадне