Омер и Дефне објавија нови фотографии од снимањето на филмот „Време за среќа“

By

Новиот филм „Време за среќа“, во кој глумат турски актери Бариш Ардуч и Елчин Сангу и кој ја освоија публиката, ќе ја има својата премиера на 11 ноември.

dobivaj vesti na viber

Фановите со нетрпение го очекуваат заедничкиот филм во кој тие пак се во љубовна врска, во улогите на Ада и Мерт. Пред премиерата на интернет, покрај најавата, веќе се појавија и нови фотографии од неколку сцени.

Бариш Ардуч и Елчин Сангу ја освоија публиката со серијата „Изнајмена љубов“ со улогите на Дефне и Омер.

Ќе ви се допадне