Пеела пред Тито, заработувала големи пари, но на крајот судбината си поиграла со неа, па умрела во голема беда

By

Лидија Кујовиќ – Нафија била легенда на црногорската музика. Таа била позната не само по раскошниот глас туку и по неверојатната убавина. Направила големи хитови, а заработила и многу пари. Пеела и пред Тито, кој ја обожавал, но потоа судбината си поиграла со неа.

dobivaj vesti na viber

Таа во текот на кариерата останала без пари, па била принудена да си ја продава облеката за да преживее.

Таа веќе не заработувала од кариерата, а тоа и била најголемата болка.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 139

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

animefreaktv Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

AnimeFreak Death Note

AnimeFreak My Hero Academia Season 5 (Dub)

tải go88