Пејачката на Гранд што ја гледавме во Големиот брат – Eве како изгледа денес

Многумина би рекле дека правењето селфи стана така наречена „болест на модерното време“.

dobivaj vesti na viber

Пејачката Ена Попов одлучи со своите фанови да сподели фотографија на која навистина изгледа преубаво. До фотографијата напишала „во тек е готвењето“.

На Ена можеби ѝ е топло, но мажите кои го видоа нејзиниот нов изглед нема баш да останат ладни.

Scroll to Top