Плачев кога се женев: Кеба за бракот со Оља

By

Во емисијата „Магазин ин“ гостин беше пејачот Драган Коиќ – Кеба зеадно со Ивана Петерс. Тие говореа на тема „Љубовта не треба да се разбира, туку само да се покажува“.

Кеба откри како се чувствувал кога се оженил со сопругата Оља.

„Се оженив на 26 години и првото размислување, првиот и вториот ден од бракот, беше: што ќе правам со Оља цел живот, ме фати паника, во секоја смисла. Да се ​​запре животот на момчето е најтешката одлука. Плачев кога се женев, но сето тоа беше од срце“, вели Кеба.

И на прашањето дали сè уште ѝ е свекор на Северина, рече: Сè уште, да! Јас не се мешам тука, тоа е нивен живот.

Ќе ви се допадне

The Promised Neverland Season 2 Episode 7 at website https://animedao.nl anime websites

Watch My Hero Academia 3 Episode 19 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 30 days free