По лудата забава со Аца Лукас и Цеца, Вики итно оперирана

By
Вики Милјковиќ отиде на рутински преглед, а набрзо потоа се најде на операциона маса.

dobivaj vesti na viber

Таа ги загрижи фановите на социјалните мрежи, кога ја објави фотографијата од болница.

Само два дена поретходно, Вики со Цеца и останатите колеги беше на журката кај Лукас, а набрзо потоа заврши во болница на рутински преглед.

„Тоа е некоја стина хируршка интервенција. Сепак непланирана. Пред година дена удирав со раката па ми се појави хематон кој ми направи проблем, па го отстранивме“, изјави пејачката за „Пинк.рс“ и откри дека лекарите едвај ја наговориле на операција.

За среќа, се се завшри добро, па пејачката е пуштена на домашно лекување и се врати на закажаните настапи.

Ќе ви се допадне

GO88 - Thiên Đường Giải Trí Online, Game Bài Online

https://tai.sunwin.gg/