Почина сестрата на пејачките Инди и Едита Арадиновиќ

By

Почина сестрата на пејачките Едита и Индира Арадиновиќ Инди. Инди ја објави тажната вест и сподели неколку нивни заеднички фотографии.

„Мирно спиј, насмевка моја убава. Жал ми е што не те повикав, кога во мислите ме побара пред некој ден“, напишала таа на нивнатата фотографија со ќерката.

За потсетување, Инди и Едита своите кариери ги почнаа во „Гранд“, а едно време беа и скарани. Инди дури и јавно се откажа од својата помала сестра.

Ќе ви се допадне

AnimeTV free animetv: Watch My Hero Academia 2 Episode 8

AniWatch aniwatch: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 9