Поранешната учесничка во ријалити шоуто се опушти и повеќе од потребното на плажа

By
Душица Грабовиќ неретко ги покажува атрибутите на социјалните мрежи, но во оваа поза, покажа и повеќе од очекувнаото.

dobivaj vesti na viber

Поранешната учесничка во ријалити шоуто „Фарма“, Душица Грабовиќ, објави на Инстаграм фотка со која ги изненади сите кои ја следат, бидејќи се разголе и повеќе од потребното и ги покажа интимните делови.

Ќе ви се допадне