Повторно вљубена? – Сопругата на Лукас објави фотографија но еден коментар ја издаде

Додека Аца Лукас ужива во врската со сеуште мажената девојка Бранислава, неговата сопруга Соња ужива во ноќниот живот.

Често на нејзиниот Инстаграм профил може да се видат фотографии од ресторани, но многу внимава и објавува фотографии на кои е сама.

Меѓутоа еден коментар воодушеви многумина, имено таа синоќе била во ресторан каде уживала на вечера, но се уште не е познато кој и правел друштво, но Соња објави фотографија и под неа стави срце.

Па поради тоа почнале да и честитаат и да и испраќаат позитивни коментари, а  дали е Соња повторно вљубена или не, времето ќе покаже.

Scroll to Top