Пријатели на Душан ја следат Тања Савиќ, бившиот на пејачката пак сака да ѝ ги земе децата

By

Пријатели на се уште законскиот сопруг на Тања Савиќ, Душан Јованчевиќ, ја следат пејачката и нејзиниот нов дечко, градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, пренесуваат српските медиуми. Тие пренесуваат дека Душан сака повторно да ѝ ги земе синовите.

Тој повикал двајца пријатели од Смедерево и Белград за да ја следат и да ја фотографираат. Тој ја чека таа да направи погрешен чекор, за да може повторно да си ги врати синовите. Извор близок до него вели дека врската на Тања со Драшко силно го погодила.

„Тој е гневен штаа е конечно среќна и што нашла успешен маж, па сега на сите начини се обидува да ја саботира во врската и да ја оцрни во јавноста. Побара од пријателите да ја снимаат и да му ги испратат сликите. Најмногу сака да ја фати во некоја компромитирачка ситуација. Тој ѝ испрати и пораки, но, не знам дали Тања го има одблокирано. Многу е бесен, особено што е надвор од Србија, па не може да се справи со ситуацијата“, рече изворот.

Според него и родителите на Тања доживуваат вистинска драма поради бившиот на пејачката.

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

free anime One Piece

stream anime online Tokyo Ghoul

AniWatch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 11

AniWatch Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2