Пријателите и докторите открија што се случило и како починал Ѓоша

By

Српскиот Актер Богољуб Митиќ Ѓоша, почина на 49- годишна возраст како последица на срцев удар.

Според сознанијата од неговите блиски, тамошните медиуми известуваат дека тој немал некои големи здравствени проблеми и никогаш не се жалел дека нешто го боли.

Утрото Ѓошо изненадно се пожалил на болка во градите по што веднаш била повикана итната помош и е пренесен во најблиската болница.

По кусо време докторите ја објавиле смртта на актерот.

Веста брзо се рашири а многумина беа шокирани од неговата предвремена смрт.

Ќе ви се допадне

4 anime biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

Bleach (Dub)

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

english dubbed anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone