Рада го покажа трудничкото стомаче, Милан пресреќен

Иако е во благословена состојба, за пејачката Рада Шариќ тропските температури не претставуваат никаков проблем, бидејќи се чини дека таа ужива во нив, што го докажала со нова фотографија и видео на својот Инстаграм профил.

Таа се заколнала на вечна љубов со својот долгогодишен партнер Милан Чоловиќ, па заедно заминале на црногорското приморје.

Погледнете како заедно уживаат и ја покажуваат нивната неизмерна среќа:

❤️

A post shared by Rada Čolović (@radaaasaric) on

🙈 #momtobe 😇 #7monthspregnant 🤰🏻

A post shared by Rada Čolović (@radaaasaric) on

Scroll to Top