Рокерот Бора Џорба ќе ја изгуби ногата!

By

Поради болките кои ги трпи, според сознанијата, пие лекови и се одрекнал од многу работи. Рокерот Бора Џорџевиќ едвај се движи и не може да се потпре на својата лева нога.

dobivaj vesti na viber

Бора го губи чувството на левата нога и на неа ретко се потпира. Тешко му е да стои, а кога се движи, болките се поинтензивни.

Докторите му ја зголемиле физикалната терапија, како и лековите кои ги пие.. Тоа е така поради проблемите кои веќе со годин и ги има со кичмата.

Ќе ви се допадне

game sunwin sunwin sunwin web

game sunwin sunwin club sunwin.apk mới nhất

sun win

sunwin

sunwin club game sunwin game sunwin