Ружица беше природна, а сега со силиконите ги шокираше сите

By
Поранешната ријалити ѕвезда сепак потклекна на „трендот“ и реши да го промени својот физички изглед.Победничката од четвртата сезона на „Парови“, контроверзната Ружица Вељковиќ, заведе целосно со природниот изглед, но сепак реши да посети естетски хирург и да им се придружи на бројните јавни личности кои одлучиле да стават силикони.

dobivaj vesti na viber

Во прашање се нејзините усни, кои во однос на периодот кога учествуваше во ријалити шоуто изгледаа сосема поинаку, веќе на прв поглед значително пополни.

Вака изгледаше пред година дена:

Иако Ружица секогаш го негуваше природниот изглед, новите фотографии говореа дека сепак потклекнала, и решила да ги зголеми усните, а тоа веднаш го приметија нејзините фанови на Инстаграм.

Еве како изгледа денес:

Се согласувате ли дека разликата е повеќе од очигледна?

Погледнете го и видеото на кое е ненашминкана:

♥️Love my people♥️ #amazing #best #place #love #my #friends #lookingup #tb #instagram #beautiful #lady

A post shared by ruzicaveljkovic (@ruzicaveljkovic) on

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

đánh sunwin