Саша Ковачевиќ мерка јахта

By

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ сака да купи јахта. Тој неодамна настапувал во Будва, па додека бил во Црна Гора разговарал со неколку сопственици на јахти, но и со градските власти за да се распраша за место каде што би ја усидрил јахтата, но и како би ја чувал во текот на зимата, пипува српски „Курир“.

dobivaj vesti na viber

Пријатели на Ковачевиќ за весникот рекле дека тој одамна сака да купи јахта, не многу голема, со една спална соба каде што ќе може да се одмора. Додале и дека најверојатно пронашол јахта по мерак, една од усидрените во Будва, но дека не знаат дали успеал да ги договори деталите со сопственикот.

Ќе ви се допадне

anime to watch. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Black Clover

Bleach Episode 366

watch subbed anime 4Anime SK8 the Infinity (Dub)

Naruto: Shippuden

4Anime To Your Eternity

tải go88