Се зборуваше дека има 120 килограми – Ана Николиќ драстично ослабела

By
Ана Николиќ на Инстаграм објави снимка која покажува колку килограми пејачката сега има.
По породувањето Ана Николиќ многу ретко се појавува во јавност, и понатаму се шпекулира колу таа навистина килограми. 
Да потсетиме, Ана Николиќ во текот на бременоста, драстично се здебели, и се зборуваше дека има повеќе од 100, дури и 120 килограми.
Потоа делуваше дека ослабела.
А вчера Николиќ објави снимка за литургија во Храмот Света Петка и тоа беше можност да сите се уверат како навистина изгледа пејачката.

 

Ќе ви се допадне