Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

By

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата од време на време објавува фотки со својот наследник, а една од нив ги воодушеви сите.

На сликата Сека лежи покрај Јаков за време додека бебенцето спиеше.

„Радост моја! Бог да те чува!“, напиша пејачката и ја објави фотката.

Истата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Многумина велат дека ова е најемотивната слика на Сека со синот Јаков.

Дали се согласувате?

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: X (Dub) anime episode 24 online free at https://animefreak.ws anime freak site

Website https://animetv.cc: Watch Blue Remains animetv Episode Full darling in the franxx anime tv

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeheaven.pro: Watch Momotarou Densetsu animeheaven Episode 1 sites like animeheaven

Gumroad: https://gumroad.com/animefreakws

Sitelinks: https://www.sitelinks.info/animeflix.nl/