Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата од време на време објавува фотки со својот наследник, а една од нив ги воодушеви сите.

dobivaj vesti na viber

На сликата Сека лежи покрај Јаков за време додека бебенцето спиеше.

„Радост моја! Бог да те чува!“, напиша пејачката и ја објави фотката.

Истата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Многумина велат дека ова е најемотивната слика на Сека со синот Јаков.

Дали се согласувате?

 

Scroll to Top