Сека објави селфи во бикини, но одразот на очилата ги воодушеви сите

By

Пејачката Сека Алексиќ веќе со денови ужива во убавините на Грција, но тоа не ја спречува и своите верни фанови да ги почести со фотографија.

Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографии од плажа и базен, на кои е со нејзините омилени мажи – нејзиниот сопруг и синот Јаков.

Сепак, една фотографија привлече големо внимание. Таа направи селфи во бикини каде што се гледа нејзиното бујно деколте, но преду одразот на нејзините очила се гледа убавината на Грција во која ужива. Чадори, лежалки, вода и сино небо.

Погледнете како изгледа:

💋

A post shared by Seka Aleksić | Singer (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне

Watch Kaijuu Girls: Ultra Kaijuu Gijinka Keikaku 2nd Season Episode 12

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

AnimeTV: Carole & Tuesday (Dub) anime episode 24 online free at https://animetv.cc best anime tv

Effecthub: http://www.effecthub.com/people/gogoanimelol

Myanimelist: https://myanimelist.net/profile/animeflixnl