Сека симулира секс-сцена со својот сопруг на „Инстаграм“

By

Српската фолк-пејачка Сека Алексиќ постојано ја истакнува својата сексуалност на социјалните мрежи. Таа на својот инстаграм-профил објави две провокативни фотографии со кои предизвика бура реакции кај обожавателите.

На првата фотографија таа е топлес, а на втората симулира секс со својот сопруг. Под фотографијата напиша „Мојата среќа! Најдобриот сопруг на светот!“

Фотографиите се од нивното летување во Грција, а по враќањето во Белград, Сека најави нова песна и спот – подарок за најверните обожаватели.

Ќе ви се допадне

TwistMoe: Honkai Impact 3 The Animation Chapter XV anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime twist app

Koyomi History Episode Full

4Anime: DD Fist of the North Star anime episode 13 online free at https://4anime.biz 4anime my hero academia

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Yourlisten: http://yourlisten.com/animefreakws

Kissanime6 doodlekit: https://kissanime6.doodlekit.com/home#