Шерифовиќ разочарана оти не може да забремени

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ неколкупати јавно кажа дека сака да стане мајка. Српските медиуми пишуваат дека таа до сега трипати била на вештачко оплодување во Белград и во Лос Анџелес. Пејачката не можела да забремени поради што се разочарала и моментално целосно се посветила на музиката. Неодамна изјави дека сака да роди машко дете и дека е разочарна затоа што не може да забремени.

Ќе ви се допадне