Шипка во утринска емисија откри страшна вистина – еден детаљ потврдува сѐ за убиството на Јелена

By

Според Ненад Шипка, човекот од Центарот за форензички истражувања,  речиси сигирно  популарната пејачка Јелена не е убиена на насипот.

За тоа, вели тој, постојат голем број материјални докази кои се појавија во меѓувреме и  стручните лица  ги испитаа.

Шипка верува дека многу е мала веројатноста убиецот да носел со себе средство за избелување ѕидови со цел да ги уништи доказите и да ги исчисти трагите од прстите на Јелена настанати за време на борбата и убиството, и тоа на местото каде што било пронајдено телото.

 

Шипка исто така откри дека теоријата дека повеќе лица се вмешани во убиството на Јелена е поткрепена со повеќе материјални докази.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

WCOStream: The Tibetan Dog (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Sakura Wars the Animation (Dub) (https://gogoanime.be/m/mz1B) Episode 12

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/gogoanimelol/

Social msdn: https://social.msdn.microsoft.com/Profile/gogoanimelol