Синот на Гоца Божиновска гол во када со девојка – Дали е ова неговата нова љубов?

By
Мирко Шијан продолжува со провокативните фотографии на Инстаграм, а овој пат вистинско изненадување за сите е тоа што не позираше сам.

Мирко Шијан, синот на фолк пејачката Гоца Божиновска, неодамна објави селфи на кое е сам, а сега повторно ги заинтригира сите, но на новата фотографија е со девојка.

Дали оваа црнка е таа која го има заробено неговото срце, засега Мирко конкретно не објасни, но повеќе од очигледно е дека се многу блиски, со оглед на тоа што и двајцата се наоѓаат во када.

„Мојот свет“, напиша Шијан, поради што многумина претпоставуваат дека сепак се работи за негова девојка.

 

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

ani watch me How NOT to Summon a Demon Lord Ω

AniWatch Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

AniWatch Bleach (Dub)

AniWatch My Hero Academia

AniWatch Horimiya