Шако Полумнета праќал секс видеа на малолетничка

By

Фолк-пејачот Шако Полумента испраќал секс видеа на малолетничка од Србија. Во видеото тој на 17-годишната М.В. ѝ вели дека му недостига, пишуваат српските медиуми.

„Ми недостигаш, дојди ајде да се бакнуваме, лежи до мене. Мислам на тебе, те сакам, јави ми се“, наводно ѝ рекол пејачот.

Полумента има 58 години и е 40 години постар од неа. Ако се докаже дека обвинувањата се вистинити, пејачот може да биде осуден на затворска казна. Тој засега нема никаков коментар на овие тврдења.

Ќе ви се допадне

Watch Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Episode 1 at ANIMEFLIX fruit basket animeflix

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://kissanimeonline.com/m/OgX4) Episode 1 at KissAnime kissanime down