Станија објави селфи од болница, па наговести дека е бремена

By
Станија Добројевиќ сподели фотографија од преглед, очигледно ултразвук.

Старлетата сподели на својот Инстаграм профил, селфи од болницата и судејќи според се, станува збор за ултразвук!

Станија на фотографијата залепи и стикер од трудницата додавајќи знак прашалник, па повеќе и од очигледно е дека се сомнева дека е во блажена состојба.

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Attack on Titan Season 2

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

GoGoAnime Attack on Titan Season 2 (Dub)

GoGoAnime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 3

GoGoAnime My Hero Academia