Станија објави селфи со своето момче

By
Станија конечно се пофали со моментот во кој ужува во друштво на нејзината посилна половина.

Станија по селфињата на кои позира со голи гради, објави и фотографија на која не е сама. Токму тој момент им го сврте вниманието на обожавателите.

Во прашање е селфи на кое јасно се гледа дека Станија лежи во кревет покрај своето момче, а неговата рака се наоѓа на нејзиното лице. Старлетата остана доследна на тоа да го чува својот љубовен живот, па како и досега не открила за кого се работи, а тоа што е изненадување е дека е во дуксер и дека апсолутно ништо на неа не е разголено.

Ќе ви се допадне

Watch The King's Avatar 2 Episode 6 (https://animeheaven.pro/m/1M4b/ep-6) at website https://animeheaven.pro animeheaven unblocked

Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 1 (https://crunchyrollfree.com/m/RMv3/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free account reddit