Тијана Ајфон повторно провоцира на Инстаграм

Тијана Ајфон баш и не сака многу да се облекува, и секојдневно се слика разголена. 

Старлетата знае како најлесно да го привлече вниманието кон себе – па се соблече пиштол гола и таа слика ја објави на Инстаграм.

Тијана прво постави една „облечена фотка од море…

🇲🇪❤️🙈 #summer#beach#budva#sun#fun#day#off#body#life#love#party# 🐳

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on

… А потоа соблече се од себе, и најмногу коментари предизвика белегот на нејзината дојка:

Laku noc ❤️ #goodnight#love#summer#japrezgodna#budva2017#

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on