Тина Ивановиќ со силна порака за Синан Сакиќ

By

Српската пејачка Тина Ивановиќ, која и самата помина низ тешки моменти, упати зборови за поддршка на Синан Сакиќ, кој моментно е во болница и се бори со тешката болест на црниот дроб.

И таа самата се избори со тумор на дојката, па сега му порача на него:

„Издржи легендо, поддршка за Синан, сите да се помолиме за негово здравје“.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime rwby: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1

AnimeHeaven watch anime online: The Misfit of Demon King Academy Episode 13