Тони Цетински се ожени на 52 години: Ова е Божја љубов

By

Хрватскиот пејач Тони Цетински се ожени на 52 години, а фотографиите од венчавката ги сподели со фановите. Тој објави емотивна порака која наиде на воодушевување кај неговите фанови и следбеници на Инстаграм.

-Секое добро кое го имаме или го правиме може единствено да доаѓа од Бога кој е само добар. Исто така ако љубовта сакате да биде вистинска таа ќе мора да дојде од Божјата љубов… се само дел од зборовите кои ги напиша пејачот.

Тој на крајот додава и порака до мажите за да ги љубат своите жени како што Исус ја љубел црквата и се предал за неа.

Ќе ви се допадне

Violence Jack: Hell's Wind (https://gogoanime.be/m/XXYG) Episode Full

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

Animepahe: Ride Your Wave (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc kissanime

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Mobygames: https://www.mobygames.com/user/sheet/userSheetId,830158/

Gogoanimelol weebly: https://gogoanimelol.weebly.com/