Цеца едвај си ги смири градите на снимањето на новогодишна забава

By
Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ синоќа традиционално се појави на снимањето на новогодинешната програмска телевизија „Палма плус“, која е во сопственост на нејзиниот пријател Драган Марковиќ – Палма.
Како што рекла, таа пристигнала од почит кон жителите на селото Палма. Не даваше изјава за медиумите за разлика кога пристинга во Јагодина каде што не можеше да се воздржи. Кога пристигна во Јагодина, таа запали цигара, испи неколку пијалаци, зеде неколку закуски и срдечно почна да разговара со Зорица Брунцлик и Мирољуб Аранѓеловиќ – Кемиш.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Yosuga no Sora Episode 12 at ANIMEFLIX animeflix spirited away

Watch Onyx Equinox (Dub) Episode 8 (https://crunchyrollfree.com/m/VEpX/ep-8) at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll premium account 2020