Цеца ги отпеа своите мегахитови со кумановци

By

Таа во Спортската сала во Куманово, приреди одлична журка, која траеше речиси два часа, испевајќи некои од постарите безвременски хитови.

dobivaj vesti na viber

Во црн фустан, со едноставна фризура и постојано насмеана, Цеца приреди одлична забава од скоро два часа. Концерт проследен со одлични аудио-вузиелни елементи.

Ќе ви се допадне

Go88 Live - Thiên Đường Cờ Bạc, Nổ Hũ Trực Tuyến tải go88 go88 bị điều tra

https://sunwin.gg/