Цеца ги отпеа своите мегахитови со кумановци

By

Таа во Спортската сала во Куманово, приреди одлична журка, која траеше речиси два часа, испевајќи некои од постарите безвременски хитови.

Во црн фустан, со едноставна фризура и постојано насмеана, Цеца приреди одлична забава од скоро два часа. Концерт проследен со одлични аудио-вузиелни елементи.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Final Fantasy VII: Advent Children (Dub) animeflix Episode Full one punch man animeflix

WCOStream: Ys anime episode 7 online free at https://wcostream.cc free anime

With You: Mitsumeteitai (https://animefreak.ws/m/RvwX) Episode 2

GoGoAnime: Les Misérables: Shoujo Cosette anime episode 52 online free at https://gogoanime.be gogoanime softonic

Animeflixnl weebly: https://animeflixnl.weebly.com/

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws