Цеца и Вељко пред ноќното излегување направија селфи

By

Пред вечерното излегување, Вељко Ражнатовиќ и неговата мајка Цеца, направиле селфи пред огледалото, а пејачката фотографијата ја споделила на социјалните мрежи на Инстаграм.

Цеца и Вељко заминале на роденденска забава.

Вељко се одлучил за проверена црно-бела комбинација, а Цеца за црвен фустан со кој ги истаканала градите. Интересно е дека и Цеца овој пат решила да ја залиже косата.

 

Ќе ви се допадне