ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење

Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа.

Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто тоа не го практикува во последно време.

Фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, призна дека ова лето не посетила ниту една плажа, затоа што не може да го поднесе притисокот од околината и зачестените погледи кон неа.

 

„Верувале или не, сеуште не сум се избањала во базен, ни во море. Не постои ниту едно ќоше каде можете да уживате во приватноста, штом околу вас се претставници од бројни медиуми“, изјави Цеца.