Цеца ја пофали Лидија Вукичевиќ за бикинито

Кога Лидија Вукичевиќ (55) позира во бикини, ретко кој може да остане рамнодушен, а тоа беше случај и со Цеца Ражнатовиќ, која на „Инстаграм“ ја пофали актерката за нејзиниот изглед.

Инаку, Цеца и Лидија се запознаа во октомври минатата година пред емисијата „Магазин ин“, во која заедно гостуваа и од тогаш и двете се следат на „Инстаграм“ и многу често си упатуваат комплименти една на друга.

Вака Цеца реагира кога ја видела Лидија во црвен фустан:

А кога актерката ја објави фотографијата во бикини, Цеца остави коментар.

 

Scroll to Top