Цеца ја пофали Лидија Вукичевиќ за бикинито

By

Кога Лидија Вукичевиќ (55) позира во бикини, ретко кој може да остане рамнодушен, а тоа беше случај и со Цеца Ражнатовиќ, која на „Инстаграм“ ја пофали актерката за нејзиниот изглед.

dobivaj vesti na viber

Инаку, Цеца и Лидија се запознаа во октомври минатата година пред емисијата „Магазин ин“, во која заедно гостуваа и од тогаш и двете се следат на „Инстаграм“ и многу често си упатуваат комплименти една на друга.

Вака Цеца реагира кога ја видела Лидија во црвен фустан:

А кога актерката ја објави фотографијата во бикини, Цеца остави коментар.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

english anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

So I'm a Spider, So What?

Kiss x Sis (TV) Episode 7

AnimeHeaven Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

stream anime online Naruto: Shippuden (Dub)

tải go88