Цеца конечно откри за што е вешта во кујната

By

Цеца е позната како балканска дива и ретко зборува за приватноста, но сега откри малку познати детали како се снаоѓа во кујната и што најубаво знае да припреми.

– Не сум некоја готвачка, не зашто сум арогантна, туку не ме интересира толку таа тема. Сепак, знам да направам супа од кеса, знам да направам грав, мусака, да испечам јагне и кокошка. Мојата мајка како секоја жена од југот е одличен готвач, а јас и мојата сестра учевме од неа – вели таа.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: The Little Match Girl anime episode Full online free at https://animeflix.nl weathering with you animeflix

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: Inazuma Eleven: Orion no Kokuin anime episode 49 online free at https://4anime.biz 4anime official site

Scarlet Nexus (Dub) (https://animeflv.uk/m/73dD) Episode 4

Beamng: https://www.beamng.com/members/animeflixnl.443475/

Debate: https://www.debate.org/animefreakws/