Цеца конечно откри за што е вешта во кујната

By

Цеца е позната како балканска дива и ретко зборува за приватноста, но сега откри малку познати детали како се снаоѓа во кујната и што најубаво знае да припреми.

dobivaj vesti na viber

– Не сум некоја готвачка, не зашто сум арогантна, туку не ме интересира толку таа тема. Сепак, знам да направам супа од кеса, знам да направам грав, мусака, да испечам јагне и кокошка. Мојата мајка како секоја жена од југот е одличен готвач, а јас и мојата сестра учевме од неа – вели таа.

Ќе ви се допадне