Цеца објави фотографија од мажот без кој не може да го замисли животот

Светлана (Цеца) Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави фотографија од најомилениот маж на својот живот и нејзина најголема љубов – синот. Вељко позира со мускули и тетоважи, а мама го фали.

dobivaj vesti na viber

 

Scroll to Top