Цеца се опушта на Порторож

By

Пејачката Цеца Ражнатовиќ повторно отиде на море каде ќе може да се опушти и да ужива без домашните папараци и новинари.

dobivaj vesti na viber

Цеца моментално летува во Порторож, од каде ги поздрави фановите.

Ќе ви се допадне