Цеца вели не раскинала со Богдан: Тоа се лаги и измислици

By

Пејачката Цеца Ражнатовиќ вели дека не раскинала со Богдан и дека вестите во некои од медиумите се измислени.

Таа објави стори со некои од нивните наслови и напиша сè е лага и измислено.

За потсетување, во изминатиот период некои медиуми објавија дека Цеца раскинала со нејзиното момче, бизнисменот Богдан, откако пејачката избришала некои од нивните заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime freak site: Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 11

AniWatch dubbed anime: The Quintessential Quintuplets 2 (https://aniwatch.pro/m/QWme) Episode 12