(ВИДЕО+18) СКАНДАЛОЗНА СНИМКА – Додека Иван пее, русокосата му седи на глава

By
Шокантна снима на Иван Гавриловиќ и непознатата девојка осамна на една Фејсбук страница.На групата „Dnevna doza lošeg“, се појави скандалозна снимка со Иван Гавриловиќ и непозната русокоса.

На снимката се гледа како девојката во кратко фустанче прво со нозете го зафаќа околу вратот, додека за тоа време се надѕираат гаќичките… Иван ја фаќа за нога, а подоцна ногата и заврши во неговите панталаони.

Снимката, очекувано, предизвика бурни реакции, и огромни негативни коментари, а коментарот кој е поставен над видеото гласи:

Погледнете за што се работи:

 

 

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

online anime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

ANIMEFLIX Demon Slayer: Entertainment District Arc

dubbed anime ANIMEFLIX Kiss x Sis (TV)

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

ANIMEFLIX Horimiya (Dub)