(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини

Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание со овој видео материјал.Александра Пријовиќ е една од најпопуларните млади српски пејачки. Таа, како и многуте познати личности, редовно го користи Инстаграммот, а сега на оваа социјална мрежа објави снимка на која привлече огромно внимание.

Во прашање е видео-материјал на кој Пријовиќ позираше во бикини. Снимката за само два часа собра преку 20.000 прегледи.

Погледнете:

🙈👄

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

А погледнете го и интервјуто кое пејачката го даде за српски Телеграф, на следниот линк:

 

Scroll to Top