(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини

By
Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание со овој видео материјал.Александра Пријовиќ е една од најпопуларните млади српски пејачки. Таа, како и многуте познати личности, редовно го користи Инстаграммот, а сега на оваа социјална мрежа објави снимка на која привлече огромно внимание.

Во прашање е видео-материјал на кој Пријовиќ позираше во бикини. Снимката за само два часа собра преку 20.000 прегледи.

Погледнете:

🙈👄

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

А погледнете го и интервјуто кое пејачката го даде за српски Телеграф, на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Demon Prince Enma animeflix Episode 4 my hero academia heroes rising animeflix

AnimeTV: Yoiko no Rekishi Anime: Ookina Kabu (Kabu) anime episode Full online free at https://animetv.cc animetv ge

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society 3D (https://animedao.nl/m/8XyO) Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Ellcia (Dub) 4anime Episode 4 watch anime online

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimelol