(Видео) Анастасија Ражнатовиќ поцрне во Дубаи

By

Анастасија Ражнатовиќ се врати од одмор од Дубаи. Ќерката на Цеца се пофали со бојата која ја доби на летувањето на егзотичните дестинации. Таа се пофали на социјалните мрежи со фотографии облечена во минијатурно бикини.

Пејачката ги поздрави фановите позирајќи покрај базен, а обожавателите во коментарите ја пофалија за нејзиниот изглед.  Ќерката на Цеца по паузата од музичката сцена, сега очекува со нови сили да ја освојува српската естрада.

Анастасија, неодамна во Скопје ја снимаше својата прва песна, а често во фокус е и нејзниот приватен живот и сличноста со мајка ѝ.

Видеото можете да го погледнете на следниот линк.

Ќе ви се допадне

Animepahe: New Dominion Tank Police anime episode 6 online free at https://animepahe.cc kissanime

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

https://kissanime.mx gogoanime kissanime

https://twistmoe.net kissanime

Justpaste: https://justpaste.it/88b8y

Forums alliedmods: https://forums.alliedmods.net/member.php?u=312641