(ВИДЕО) Андрија полуд од кога било претходно

Познатиот актер повторно ги насмеа обожавателите до солзи.Андрија Милошевиќ повторно ги израдува своите верни обожаватели, откако на Инстаграм објави нова снимка на која се гледа како пее “Danas je neđelja, ženićemo međeda, međedova sina, čuće sve planina…”

– U šumi uz prastari svadbarski napjev sa vrleti – napisao je Andrija.

Новата снимка на актерот, за кратко време собра преку 60.000 прегледи и ги насмеа сите.

Погледнете:

U šumi uz prastari svadbarski napjev sa vrleti

A post shared by Andrija Milošević (@andrijamilosevic_official) on

Scroll to Top