(ВИДЕО) АУ, Анастасија – Ќерката на Цеца се соблече во минијатурно бикини

Анастасија Ражнатовиќ повторно блесна во бикини.

Таа веќе со денови се наоѓа во Црна Гора, а ќе присуствува, како што стојат работите, и на концертот на својата мајка Цеца во дискотеката во Будва „Топ Хил“. Наследничката на фолк ѕвездата ужива во Црногорското крајбрежје, а на Инстаграм објави две нови фотки на кои е во бикини.

На првата блесна…

 

… како и на другата.

Погледнете го на следниот линк интервјуто кое таа го даде за српски Телеграф:

 

Scroll to Top