(ВИДЕО) АУ, КАКВА МАЧКА! – Водителката се соблече во бикини и го покажа бруталното секси тело

By
Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица.

Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката од ова ријалити шоу, може да ја видиме на масата со останатите натпреварувачи, а кога ќе се појави на малите екрани, секогаш е средена.

Како што можете да видите пред некој ден во нашите текстови, Бојана има совршено тело, кое го покажа неодамна од својот одмор во Грчка. Ако не сте виделе како водителката од „Парови“ изгледа во бикини, тоа можете да го направите со еден клин на следниот линк:

Така, важи за природната убавица. Бојана на својот Инстаграм профил објави фотки од тренингот…

 

…позира без шминка…

… и изгледа баш убаво.

Погледнете го интервјуто кое за српски Телеграф го даде таа, на следниот линк:

Ќе ви се допадне

The Daily Life of the Immortal King Episode 15 at website https://animeheaven.pro. See more toradora anime heaven

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Dub) Episode 13 at website https://crunchyrollfree.com free anime on crunchyroll