(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег

Од големата љубов меѓу Аца Лукас и Бранислава Пашајлија не остана ништо, а и двајцата деновиве се во жижата на јавноста.

Таа и Аца Лукас ја шокираа неодамна јавноста со признавањето дека се во врска и до уши заљубени еден во друг, а веќе сега, само месец дена подоцна, на големата љубов и дојде крај.

Според најновите гласини, двојката наводно раскинала, затоа што пејачот доби фотографии од непознати луѓе на кои Бранислава е целосно гола, па повеќе не можеше да се носи со тоа.

Иако Бранислава ова не го потврди, а Лукас упорно не сака да зборува за неа, сомнежите се засилија дека тоа што го рекла целосно ќе ја повлече во илегала. Така нејзиниот следен потег беше“, бришење на Инстаграм налогот, на кој претходно ги избриша сите фотки со Лукас.

Овој нејзин чекор, ги остави многумина во шок, а дали повторно ќе се врати со исто или друго име, останува да видиме.

Да потсетиме, Бранислава по раскинувањето со Лукас го изјави следното:

„И сопругот да ми прости се, јас никогаш нема да си простам. Мислам дека долго размислувам со што и со кого сакав да го заменам. Единствениот вистински, единствениот вреден и незаменлив маж во мојот живот беше тој, но немаат сите бајки среќен крај.

На следниот линк, погледнете го интервјуто на Лукас за српски Телеграф:

 

Scroll to Top