(Видео) Брена на Флорида славеше роденден: Забава со алигатори за фолк-ѕвездата

By

Фолк-пејачката Лепа Брена го прослави 61. роденден на Флорида. Таа посети фарма со алигатори и објави неколку фотографии со пријателите и семејството.

За потсетување, Брена на Флорида има куќа, а друштво ѝ правеше нејзината сестра Факета. Меѓу големиот број лајкови и коментари, роденденот ѝ честиташе и нејзината колешка Драгана Мирковиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Ќе ви се допадне

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animepahe.cc: Watch Rainy Cocoa, Welcome to Rainy Color animepahe Episode 12 anime stream

The Golden Laws (Dub) (https://wcostream.cc/m/MBx4) Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch Mahou Tsukai Sally (Movie) animeflv Episode Full dubbed anime