(Видео) Дебела Карлеуша пее песна од Цеца

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша подолго време не е во добри односи со Цеца. Таа не крие дека се скарани и дека не може да ја поднесе Цеца. Но, на интернет се појави снимка од 1996 година, направена на настап на Јелена во Македонија, каде што таа ја пее песната „Београд“ од Цеца.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime websites Dragon Ball Super

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

My Hero Academia Season 5

SK8 the Infinity

sites to watch anime GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2